Drewniane pojazdy

Drewniane modele pojazdów mechanicznych w formie puzzli 3D to doskonały pomysł na prezent dla kolekcjonera oraz młodego amatora motoryzacji i militariów. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bogaty wybór drewnianych samochodów, wyścigówek, Monster Trucków czy unikalnych czołgów z drewna. Wszystkie elementy wchodzące w skład puzzli 3D z drewna zostały poddane starannej obróbce, dzięki czemu ich składanie jest samym przyjemnością.

Wyświetlanie 1–18 z 53 wyników

Pojazdy mechaniczne z drewna do składania

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się realistyczne repliki legendarnych samochodów, ciężarówek oraz innych pojazdów z różnych epok historycznych. Oferujemy zarówno klasyczne modele Mercedesa z ubiegłego wieku, jak i nowoczesne pojazdy z segmentu Premium. Poszczególne części zestawów są ze sobą łączone bez użycia kleju i narzędzi, dlatego można je wielokrotnie składać i rozkładać. Montaż drewnianej ciężarówki z puzzli 3D, ładowarki czy koparki z drewna w formie puzzli 3D, to fascynujące doświadczenie dla wszystkich osób, które uwielbiają technikę i fizykę.

Samochody – puzzle 3D dla dzieci

Oferowane przez nas modele puzzli 3D, pojazdów mechanicznych z drewna, to produkty, które zawierają bardzo dużo detali, takich jak ruchome koła, otwierane drzwiczki czy składane lusterka.Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla swojego dziecka, a wiesz, że uwielbia motoryzację i wszystko co związane z samochodami, puzzle 3D z kategorii pojazdy mechaniczne, będą doskonałym wyborem.