FAQ

Puzzle 3D to precyzyjnie wycinane drewniane elementy, które można złożyć w detaliczne trójwymiarowe modele. Wszystkie części zostały poddane obróbce laserowej, dlatego nie mają ostrych zakończeń i są gładko wykończone, co eliminuje ryzyko przypadkowego urazu.

Puzzle drewniane 3D pozwalają stworzyć trójwymiarowe modele lub figury, zaś tradycyjne puzzle – płaskie, jednowymiarowe obrazy. To oznacza, że po złożeniu mogą być ustawione na półce w formie dekoracji. Podobnie jak zwykłe puzzle można je w każdej chwili rozłożyć i ponownie złożyć.

Tak, puzzle drewniane 3D to układanki wielokrotnego użytku. Do ich złożenia nie potrzeba kleju ani żadnych elementów łączących. Poszczególne części posiadają rowki, w które wsuwa się kolejne puzzle. Układanki są przeznaczone dla wielokrotnego użytku.

Tak, puzzle trójwymiarowe są odpowiednie dla dzieci. To świetna edukacyjna zabawa, która rozwija umiejętności manualne i logiczne myślenie. Biorąc pod uwagę, że niektóre elementy są bardzo małe (co grozi ryzykiem połknięcia), optymalna dolna granica wieku wynosi 7-8 lat.

Oferujemy puzzle 3D dostosowane do potrzeb wszystkich pasjonatów modelarstwa, poczynając od początkujących, poprzez średniozaawansowanych, aż po zaawansowanych użytkowników. Aby znaleźć odpowiedni zestaw, wystarczy wybrać zakładkę z opisanym poziomem trudności.

Wszystkie elementy potrzebne do zbudowania modelu są zawarte w zestawie. Nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów i łączników. Łączenie elementów następuje poprzez wsuwanie puzzli w specjalnie wyprofilowane rowki.

Tak, gotowe modele mogą ozdabiać biurka i półki. Ich trójwymiarowa konstrukcja i estetyczne wykonanie dodadzą uroku każdemu wnętrzu. Niektóre zestawy zawierają komponenty mechaniczne, które wprawiają przedmioty w ruch.

Tak, nasze puzzle 3D są wykonane z drewna, co czyni je bardziej przyjaznymi dla środowiska. Nie zawierają także szkodliwego formaldehydu ani innych toksycznych substancji. To całkowicie bezpieczne układanki odpowiednie dla alergików.

Nasi klienci chętnie wybierają puzzle 3D z elementami ruchomymi, np. modele pojazdów zabytkowych, samolotów czy pociągów. Dużym zainteresowaniem cieszą się także zestawy dla zaawansowanych użytkowników, które wymagają wielogodzinnego składania.

Nie czekaj! Zapisz się już teraz

Co mówią nasi Klienci
84 opinie