FAQ

Puzzle 3D to precyzyjnie wycinane drewniane elementy, które można złożyć w detaliczne trójwymiarowe modele. Wszystkie części zostały poddane obróbce laserowej, dlatego nie mają ostrych zakończeń i są gładko wykończone, co eliminuje ryzyko przypadkowego urazu.

Puzzle drewniane 3D pozwalają stworzyć trójwymiarowe modele lub figury, zaś tradycyjne puzzle – płaskie, jednowymiarowe obrazy. To oznacza, że po złożeniu mogą być ustawione na półce w formie dekoracji. Podobnie jak zwykłe puzzle można je w każdej chwili rozłożyć i ponownie złożyć.

Tak, puzzle drewniane 3D to układanki wielokrotnego użytku. Do ich złożenia nie potrzeba kleju ani żadnych elementów łączących. Poszczególne części posiadają rowki, w które wsuwa się kolejne puzzle. Układanki są przeznaczone dla wielokrotnego użytku.

Tak, puzzle trójwymiarowe są odpowiednie dla dzieci. To świetna edukacyjna zabawa, która rozwija umiejętności manualne i logiczne myślenie. Biorąc pod uwagę, że niektóre elementy są bardzo małe (co grozi ryzykiem połknięcia), optymalna dolna granica wieku wynosi 7-8 lat.

Oferujemy puzzle 3D dostosowane do potrzeb wszystkich pasjonatów modelarstwa, poczynając od początkujących, poprzez średniozaawansowanych, aż po zaawansowanych użytkowników. Aby znaleźć odpowiedni zestaw, wystarczy wybrać zakładkę z opisanym poziomem trudności.

Wszystkie elementy potrzebne do zbudowania modelu są zawarte w zestawie. Nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów i łączników. Łączenie elementów następuje poprzez wsuwanie puzzli w specjalnie wyprofilowane rowki.

Tak, gotowe modele mogą ozdabiać biurka i półki. Ich trójwymiarowa konstrukcja i estetyczne wykonanie dodadzą uroku każdemu wnętrzu. Niektóre zestawy zawierają komponenty mechaniczne, które wprawiają przedmioty w ruch.

Tak, nasze puzzle 3D są wykonane z drewna, co czyni je bardziej przyjaznymi dla środowiska. Nie zawierają także szkodliwego formaldehydu ani innych toksycznych substancji. To całkowicie bezpieczne układanki odpowiednie dla alergików.

Nasi klienci chętnie wybierają puzzle 3D z elementami ruchomymi, np. modele pojazdów zabytkowych, samolotów czy pociągów. Dużym zainteresowaniem cieszą się także zestawy dla zaawansowanych użytkowników, które wymagają wielogodzinnego składania.

Co mówią nasi Klienci
117 opinii