O nas

My-hobby urozmaici Twój czas

Coś dla fanów DYI (Do It Yourself), czyli zrób to sam. Jeśli jesteś lub byłeś w przeszłości fanem modelarstwa, kolekcjonerem modeli gotowych np. pojazdów lub budynków w zmniejszonej skali lub nawet samodzielnie lubisz coś zmontować i naprawić to dobrze trafiłeś. Nasze modele do składania skutecznie umilą Twój czas wolny. Jesteśmy przekonani, że składanie tych modeli stanie się Twoim nowym hobby. Posiadamy modele dla każdej grupy wiekowej. Coś dla fanów pojazdów, mechaniki, a nawet funkcjonalnych produktów do aranżacji wnętrz.

Modele, które oferujemy na naszej stronie posiadają rzetelnie przygotowane instrukcje montażowe wraz z widokami izometrycznymi oraz opisem, dzięki którym będziesz w stanie samodzielnie przejść przez proces budowy modelu od A do Z. Sprawdź przykładowy do naszych instrukcji. Co więcej modele te nie wymagają użycia kleju dzięki specjalnie zaprojektowanym częściom, które montuje się "na czop".

Modele nie tylko cieszą oko, ale również bawią, dając możliwości poruszania nimi. Koniecznie przeczytaj nasze artykuły na blogu w którym znajdziesz więcej szczegółów na ten temat.

Ponad 100 zadowolonych klientów

Bronimy się sami oferując niesztampowe i sprawdzone produkty.

Comiesięczne nowości w sklepie

Składanie modeli stało się naszą obsesją, dlatego na bieżąco je składamy i testujemy. Staramy się proponować klientom wyjątkowe modele, które podobają się nam samym. Aktywnie poszukujemy nowych producentów modeli ze sklejki drewnianej i nie tylko. Nierzadko posiadają oni zupełnie inne wizje oraz nowe idee na modele, których nie oferowała dotąd konkurencja.

Nieustanny rozwój my-hobby.pl

Widzimy, że drewno to nie jedyny materiał wykorzystywany przez producentów modeli. Niektóre z nich oferują nawet modele wykonane w całości z metalu lub z tworzywa sztucznego. Są również producenci, którzy oferują ceramiczne części do klejenia na podbudowie ze sklejki drewnianej. Co więcej wkrótce będą one dostępne w naszym sklepie.

Tylko topowi i uznani producenci

Na naszej stronie oferujemy czterech renomowanych i znanych producentów modeli z drewna. Zapoznaj się z nimi i zacznij składać ich modele od dzisiaj.

Ceny od 17,59 PLN

Przejdź do sklepu

Nowe hobby dla Ciebie

Oferujemy multum modeli z drewna, które zaspokoją gusta każdej grupy wiekowej o różnym przekroju zainteresowań. Jesteś fanem motoryzacji? Z pewnością zainteresuje Ciebie model silnika V8 oraz liczne modele samochodów sportowych, old mobile, a nawet ciężarówek. Jesteś fanem muzyki? Dla Ciebie z kolei mamy modele pozytywki, które grają własne melodie. Możesz również zakupić małe modele instrumentów cieszących oko jak i również bardziej zaawansowane modele instrumentów na których sam będziesz w stanie skomponować własną muzykę. A może szukasz czegoś co upiększy Twoje domowe pomieszczenia? Nie ma problemu! Możemy zaoferować zegarki naścienne z mechanizmem zegarowym, a nawet mechaniczne kalendarze.

Ceny od 17,59 PLN

Przejdź do sklepu

Puzzle z drewna

Masz już dosyć puzzli, które mają wciąż taki sam kształt? U nas takich nie znajdziesz. Wszystkie oferowane przez nas modele puzzli to nowatorskie produkty, które niekoniecznie po złożeniu wyglądają jak prostokąt ze złożonym zdjęciem. Pojedyncze elementy puzzli posiadają również zupełnie inne czopy, niż te klasyczne dobrze znane wszystkim puzzle. Bardzo często są to również układanki, których szkoda Ci będzie rozbierać po złożeniu. Stwierdzisz, że są one tak piękne, że prawdopodobnie zechcesz je powiesić na ścianie swojego pokoju.

Ceny od 17,59 PLN

Przejdź do sklepu

Dla tych starszych oraz młodszych

Posiadamy szeroki przekrój modeli dla każdej grupy wiekowej, stopnia trudności ich złożenia, a także pod względem ilości elementów, które wchodzą w skład modelu. Dlatego też każdy z modeli wrzuciliśmy do jednego lub kilku pasujących grup produktowych. Pozwoli to Państwu lepiej rozeznać się z modelami oraz dokonać właściwego wyboru. Jeśli kupujesz model dla siebie, lecz czujesz, że nie jesteś szczególnie mocny w składaniu modeli lub nigdy tego nie robiłeś, a chciałbyś zacząć to wybierz modele o najniższym stopniu trudności. Koniecznie spróbuj potem złożyć model dla średnio-zaawansowanych, a nawet te o najwyższym stopniu trudności. Jeśli jednak jesteś osobą, która ma techniczne zacięcie lub posiada doświadczenie modelarskie z przeszłości to proponujemy praktycznie każdy model z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że będziesz w stanie sobie z nimi poradzić, a jeśli nie to my również jesteśmy skłonni Państwu w tym pomóc. Wystarczy do nas napisać wiadomość mailową w zakładce kontakt. Nasze modele to również niesztampowy prezent na urodziny, święta oraz inne okazje, które będziesz w stanie zaproponować swoim milusińskim lub swoim dorosłym przyjaciołom.

Co mówią nasi Klienci
117 opinii