Modele do składania, które możesz wykorzystać do dekoracji wnętrza

Drewniany model zegara

Dawka kreatywności, szczypta wyobraźni, odrobina magii… Taki jest przepis na wnętrze idealne. Komponując je, należy uwzględnić meble, kolory, wzory, światło, jak również i dekoracje. Dziś chcielibyśmy się skupić na tych ostatnich, ponieważ ich funkcję mogą pełnić nasze trójwymiarowe puzzle. Mapy ścienne, zegary, globusy, gramofony… Te i inne gadżety już wkrótce mogą odmienić oblicze Twojego mieszkania lub biura. Przejrzyj nasze propozycje i daj się zainspirować!

Zegary – drewniane modele do różnych wnętrz

Czy też uważasz, że czas, który jest mierzony gustownym zegarem, mija znacznie przyjemniej? Jeśli tak, to myślisz tak jak my. Nasz dekoracyjny Vintage Clock to uroczy powrót do przeszłości, a zarazem replika dawnego chronometru. Misterna rzeźba i nawiązania do baroku sprawiają, że doskonale zaprezentuje się on ze stylizowanymi meblami i dekoracjami. Ale nie tylko! Jak widać na poniższym zdjęciu, z powodzeniem wpisze się on również we wnętrza nowoczesne – byleby były oneo urządzone ze smakiem. Dodajmy, że to również gratka dla miłośników sztuki zegarmistrzowskiej, którzy z pewnością docenią tak nietypowe modele czasomierzy.

Mapy świata – uniwersalne, drewniane modele

Stylowe zegary to zaledwie ułamek tego, co możesz znaleźć w sklepie My-Hobby. Być może zainteresują Cię nasze mapy, które pozwolą Ci uwolnić Twoją kreatywność, a przy okazji spędzić relaksujący wieczór (lub kilka wieczorów) przy ich układaniu. Doświadczenie złożenia takiej konstrukcji jest bezcenne, a dla najmłodszych – wręcz na wagę złota. Jeśli znudziły Cię puste ściany i poszukujesz czegoś designerskiego oraz świeżego, jedna z naszych map będzie idealnym dopełnieniem wnętrza. Podaruj sobie wyśmienitą zabawę, a przy okazji – przyjemność z oglądania tej wyjątkowej dekoracji ściennej na co dzień. I przywitaj z naszym zegarem każdy nowy dzień!

Gramofony – drewniane modele, które działają

Uważasz się za melomana? Sądzisz, że gramofony emanują magiczną aurą? A może chcesz wzbogacić swoją kolekcję gadżetów o kolejne, utrzymane w stylu vintage? Niezależnie od tego, na które pytanie odpowiedziałeś „tak”, pokochasz nasze klasyczne adaptery do składania, które umilą Ci słodkie chwile relaksu. W sklepie My-Hobby.pl oferujemy aż 3 różne ich warianty. Wśród nich znajdziesz m.in. gramofon w wersji elektrycznej od marki Robotime, który jest nie tylko atrakcyjnym eksponatem, ale w pełni działającym urządzeniem. Potrafi on odtwarzać płyty winylowe, trzeba jedynie przekręcić korbkę i, oczywiście, całość zmontować od podstaw. Nastrojowe, płynące z niego dźwięki wynagrodzą Ci jednak cały ten trud!

Globusy – puzzle 3D dla wszystkich

Ułóż w całość cały świat! Brzmi jak wyzwanie? Świetnie: tak właśnie powinno być. Nasz wyposażony w mechanizm obrotowy globus Robotime to nietuzinkowy element dekoracyjny, a zarazem wyjątkowy gadżet wyróżniający się elegancką stylistyką. Odsłania przed nami wszystkie zakątki świata i pozwala podziwiać glob z każdej strony. Stanowi jego wierne odwzorowanie kartograficzne, dlatego można go potraktować również jako zabawkę naukową. Dodatkową atrakcją globusa jest to, że w jego wnętrzu znajduje się żarówka – o zmierzchu może on zatem pełnić rolę lampki nocnej. Dzięki temu będziesz mógł doceniać jego piękno i odkrywać świat nawet w ciemności! No i uprzyjemni Ci on niejeden wieczór swoim dyskretnym światłem. Pozwól z nim sobie na chwilę odprężenia!

Puzzle ze zwierzętami – idealne na ścianę

Jak jeszcze można udekorować pokój? Na przykład wieszając puzzle na ścianie! A jeszcze lepiej, jeśli będą to nieszablonowe puzzle, wykraczające poza klasyczne zasady i schematy układania. Te nasze pozbawione są rogów i klasycznych zakończeń, a do tego przyjmują zaskakujące i nietuzinkowe formy. Tymczasem po ich złożeniu ukazują się przed nami sylwetki lub twarze np. kolorowych zwierząt. Dodajmy, że takie puzzle są świetnym ćwiczeniem dla umysłu i aktywują obie półkule mózgu. Oprócz tego rozwijają zdolność kojarzenia, ćwiczą logikę oraz koordynację sensoryczną. No i nie ma wątpliwości, że tworzą one po złożeniu niebanalną dekorację. Tak starannie dopracowane układanki podbiją serce zarówno młodszych, jak i starszych. I to nie tylko puzzlomaniaków!

Co mówią nasi Klienci
96 opinii