Drewniane modele samochodów – czym się od siebie różnią?

Drewniany model samochodu

Zakochałeś się w autach bez pamięci? Cóż, niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą czterech kółek od lat, czy też dopiero opanowujesz trudną sztukę jazdy, już teraz możesz sięgnąć po drewniane modele samochodów, które zachwycają nas równie mocno, jak te prawdziwe. Oto nasze propozycje!

Hot Rod od Wood Trick

Hot Rod to jeden z naszych ulubionych klasyków motoryzacyjnych. Ten ikoniczny model wyposażony został m.in. w skrzynię biegów, która pozwala poruszać się w obu kierunkach, co maksymalizuje przyjemność płynącą z zabawy. Przy pomocy specjalnego kluczyka możesz uruchomić silnik i patrzeć jak samochód samodzielnie pokonuje dystans sięgający aż 7 m! Co więcej, ów kluczyk pozwoli Ci otwierać oraz zamykać drzwi modelu.

Samochód terenowy 4×4 od Wooden.City

Jesteś wielbicielem offroudu? Mamy w takim razie idealny model dla Ciebie. Samochód terenowy 4×4, bo o nim mowa, to model inspirowany słynnym Willysem MB. Posiada on gumowy silnik i, podobnie jak w przypadku Hot Roda, można go napędzać przy pomocy klucza. Co więcej, istnieje opcja złożenia jego przedniej szyby oraz otworzenia maski – niemal tak jak w prawdziwym pojeździe. Należy jednak pamiętać, że model składa się z prawie 600 części i jest raczej trudny do złożenia.

Bolid Limited od Wooden.City

Kochasz zawrotną prędkość i adrenalinę? Spodoba Ci się model Bolid, z limitowanej kolekcji Wooden.City. Model porusza się dzięki silnikowi złożonego z gumek recepturek, a także mechanizmowi bezwładnościowemu – taka budowa pozwala mu bez problemu pokonać samodzielnie 1 m. Posiada on również ruchome zawieszenie oraz zwrotne 4 koła. Dodajmy, że jest to model malowany, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nie tylko podczas zabawy, ale zda również egzamin jako wyjątkowy dodatek do Twojej kolekcji!

Co mówią nasi Klienci
96 opinii